Byty na prodej

2 045 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Zábělská, Plzeň

4 790 000 Kč

92 115 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 948 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Zrenjaninská 302/23, Teplice - Řetenice

2 799 000 Kč

53 827 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Matoušek
Realitní kancelář: Matoušek reality
Realitní makléř: Petr Matoušek

Petr Matoušek

4.6

Realitní kancelář: Matoušek reality
Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Jindřicha Plachty, Ústí nad Labem

1 790 000 Kč

27 121 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Chotěbořská 425, Golčův Jeníkov

4 037 002 Kč

80 740 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Chotěbořská 425, Golčův Jeníkov

3 981 241 Kč

90 483 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Chotěbořská 425, Golčův Jeníkov

4 846 502 Kč

80 775 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Chotěbořská 425, Golčův Jeníkov

4 299 542 Kč

81 123 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Sídliště pionýrů, Úštěk

1 290 000 Kč

32 250 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Hvozd 70, Hvozd

1 890 000 Kč

51 081 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Olgy Havlové, Praha

15 500 000 Kč

193 750 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
1...212223...205

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 948 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické