Byty na prodej

2 038 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Hluboká, Zlín

4 790 000 Kč

74 844 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 977 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 5+1 87 m²Prodej bytu 5+1 87 m²
Prodej bytu 5+1 87 m²
Prodej bytu 5+1 87 m²

Prodej bytu 5+1 87 m²

Struha 863, Vamberk

5 490 000 Kč

63 103 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 98 m²Prodej bytu 2+kk 98 m²
Prodej bytu 2+kk 98 m²
Prodej bytu 2+kk 98 m²

Prodej bytu 2+kk 98 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

15 619 000 Kč

159 378 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 60.8 m²Prodej bytu 3+1 60.8 m²
Prodej bytu 3+1 60.8 m²
Prodej bytu 3+1 60.8 m²

Prodej bytu 3+1 60.8 m²

Tyršova, Budějovické Předměstí, Písek

3 600 000 Kč

59 211 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Záběhlická 1721/41, Praha 10 - Záběhlice

6 950 000 Kč

136 275 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 90 m²Prodej bytu 3+kk 90 m²
Prodej bytu 3+kk 90 m²
Prodej bytu 3+kk 90 m²

Prodej bytu 3+kk 90 m²

Meduňková 832/13, Praha - Kolovraty

11 900 000 Kč

132 222 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Holešov, okres Kroměříž

3 535 000 Kč

58 917 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 116 m²Prodej bytu 4+kk 116 m²
Prodej bytu 4+kk 116 m²
Prodej bytu 4+kk 116 m²

Prodej bytu 4+kk 116 m²

Skloněná 921/7, Praha 9 - Vysočany

15 500 000 Kč

133 621 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Polívkova, Brno

6 990 000 Kč

122 632 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 72 m²Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²

Prodej bytu 2+1 72 m²

Vrchlického, Hradec Králové

6 590 000 Kč

91 528 Kč/m2

1...535455...204

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 977 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické