Byty na prodej

2 030 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

5 490 000 Kč

211 154 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 991 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Julia Fučíka 2561/9, Most

Neveřejná cena

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Krátká, Milovice

3 700 000 Kč

67 273 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Loučovice 129, Loučovice

3 999 990 Kč

54 794 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

M. J. Lermontova 969/4, Praha 6 - Bubeneč

8 300 000 Kč

8 100 000 Kč

114 085 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

tř. Budovatelů 3068/120, Most

3 300 000 Kč

48 529 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Lovosická 774/6, Praha 9 - Prosek

7 600 000 Kč

124 590 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 77 m²Prodej bytu 4+kk 77 m²
Prodej bytu 4+kk 77 m²
Prodej bytu 4+kk 77 m²

Prodej bytu 4+kk 77 m²

Tupolevova 472, Praha 18 - Letňany

8 950 000 Kč

116 234 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Kyselka, okres Karlovy Vary

2 450 000 Kč

43 750 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Za Dvorem, Holubice

6 695 000 Kč

106 270 Kč/m2

1...676869...203

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 991 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické