Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

26 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²

Kaceřov, Kaceřov

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 104 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²

Dolní Bělá ev. č. 55, Dolní Bělá

1 780 000 Kč

24 722 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²

Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²

Pňovany 146, Pňovany

2 960 000 Kč

29 600 Kč/m2

Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²

Hněvnice, okres Plzeň-sever

2 190 000 Kč

46 596 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²

Bolevec ev. č. 2845, Plzeň

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

79 600 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²

Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²

Mlýnec, Přimda

1 600 000 Kč

12 500 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²

Stříbro ev. č. 47, Stříbro

1 690 000 Kč

28 167 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²

Lužany, okres Plzeň-jih

1 990 000 Kč

1 790 000 Kč

39 778 Kč/m2

Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²

Prodej chaty 52 m², pozemek 305 m²

Planá, okres Tachov

1 930 000 Kč

37 115 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Skleničková
Realitní kancelář: Att Reality s.r.o.
Realitní makléř: Kateřina Skleničková

Kateřina Skleničková

Realitní kancelář: Att Reality s.r.o.
Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²

Božkov ev. č. 2273, Plzeň

3 299 000 Kč

2 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 104 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.