Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 094 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Horská, Jílové, Jílové

6 199 000 Kč

16 143 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 689 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²

Kasalice 2, Kasalice

7 990 000 Kč

66 583 Kč/m2

Populární

Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²

Mírová, Město Touškov

8 900 000 Kč

37 083 Kč/m2

Populární

Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²

Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²

Farské Vrše 321, Deštná

14 490 000 Kč

12 900 000 Kč

40 313 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²

Kozlovice 186, Kozlovice

6 600 000 Kč

5 600 000 Kč

34 568 Kč/m2

Populární

Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²

Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²

Za ovčínem, Praha

15 907 500 Kč

54 665 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²

Mešovice 25, Uherčice

1 960 000 Kč

1 400 000 Kč

13 333 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Populární

Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²

Libina 18, Libina

1 716 160 Kč

13 201 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²

Český Herálec 565, Herálec

6 749 000 Kč

40 413 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

28, Bezděkov

5 990 000 Kč

39 933 Kč/m2

1...121314...210

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 689 domů