Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 085 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²

Mařákova 1811/36, Brno - Líšeň

6 825 000 Kč

56 875 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 640 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²
Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²
Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²

Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

7 679 500 Kč

73 841 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²

Horní Kounice 30, Horní Kounice

2 651 000 Kč

2 440 000 Kč

22 182 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej projektu 98 m²Prodej projektu 98 m²
Prodej projektu 98 m²
Prodej projektu 98 m²

Prodej projektu 98 m²

Mizerovská, Karviná

4 300 000 Kč

43 878 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.

Populární

Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²

Borovany, okres České Budějovice

9 950 000 Kč

8 500 000 Kč

44 737 Kč/m2

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²

Pustějov 340, Pustějov

8 970 000 Kč

96 452 Kč/m2

Populární

Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²

Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²

Příkopy 117, Horažďovice

2 450 000 Kč

14 162 Kč/m2

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²

Kobyliská 712/8, Praha - Dolní Chabry

26 900 000 Kč

179 333 Kč/m2

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²

Brennerova ev. č. 153, Babice

3 395 000 Kč

50 672 Kč/m2

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 689 m²Prodej domu 220 m², pozemek 689 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 689 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 689 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 689 m²

K Nádraží, Dolní Lhota

7 999 999 Kč

36 364 Kč/m2

1...131415...209

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 640 domů