Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 088 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Pod Lesíkem 488/18, Ostrava - Stará Bělá

4 500 000 Kč

48 387 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 648 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²

Mírová, Havlíčkův Brod

7 490 000 Kč

26 281 Kč/m2

Populární

Prodej domu 170 m²Prodej domu 170 m²
Prodej domu 170 m²
Prodej domu 170 m²

Prodej domu 170 m²

Kúty, Frýdlant nad Ostravicí

4 000 000 Kč

23 529 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²

Lesov 57, Sadov

8 200 000 Kč

6 895 000 Kč

46 588 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²

Krupá 160, Krupá

12 887 200 Kč

84 784 Kč/m2

Prodej domu 132 m²Prodej domu 132 m²

Prodej domu 132 m²

Buková, Březová

5 300 000 Kč

4 200 000 Kč

31 818 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Jičínská 38, Libáň

1 900 000 Kč

29 231 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²

Podmoky 58, Podmoky

5 490 000 Kč

53 301 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²

Kopretinová, Strakonice

5 745 000 Kč

44 192 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²

1. května, Ostrava

9 900 000 Kč

78 571 Kč/m2

Realitní makléř: Ivona Hasova
Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Realitní makléř: Ivona Hasova

Ivona Hasova

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
1...151617...209

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 648 domů