Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 096 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

Žitavského 568, Praha - Zbraslav

5 990 000 Kč

54 455 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 665 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²

Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²

Kvasejovice 35, Sedlec-Prčice

8 190 000 Kč

7 000 000 Kč

20 408 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²

Častohostice 59, Častohostice

4 090 000 Kč

38 952 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²

Volfířov, okres Jindřichův Hradec

1 100 000 Kč

18 333 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 30 m²Prodej domu 75 m², pozemek 30 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 30 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 30 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 30 m²

Radonice 155, Radonice

1 700 000 Kč

22 667 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 240 m²Prodej domu 100 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 240 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 240 m²

Tovačovského 111/98, Mladá Boleslav IV

3 650 000 Kč

36 500 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²

Frýdštejn, okres Jablonec nad Nisou

6 090 000 Kč

46 846 Kč/m2

Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²

Hájek, okres Karlovy Vary

14 900 000 Kč

65 351 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 964 m²

Všestary, okres Praha-východ

12 800 000 Kč

67 368 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²

Nová 486, Prušánky

3 500 000 Kč

3 200 000 Kč

16 000 Kč/m2

1...181920...210

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 665 domů