Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 091 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Přemyslova 91, Mšeno

4 500 000 Kč

4 275 000 Kč

42 750 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 663 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²

Pražská, Kralupy nad Vltavou

8 198 000 Kč

67 752 Kč/m2

Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²

Na staré 97, Praha - Lahovice

13 800 000 Kč

102 985 Kč/m2

Prodej domu 330 m², pozemek 600 m²Prodej domu 330 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 600 m²

Praha, okres Praha 10

28 000 000 Kč

84 848 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²

Velký Dřevíč ev. č. 4, Hronov

2 590 000 Kč

2 490 000 Kč

31 125 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej domu 57 m²Prodej domu 57 m²
Prodej domu 57 m²
Prodej domu 57 m²

Prodej domu 57 m²

Chbany, Chomutov

4 990 000 Kč

4 300 000 Kč

75 439 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²

Odboje 450, Sokolov

4 500 000 Kč

3 790 000 Kč

19 141 Kč/m2

Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²

Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²

Dlouhá Lhota 126, Dlouhá Lhota

9 990 000 Kč

48 971 Kč/m2

Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²
Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²
Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²

Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²

Prašná, Varnsdorf

7 600 000 Kč

6 950 000 Kč

31 591 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²

Vidim 41, Vidim

4 500 000 Kč

3 500 000 Kč

41 176 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
1...171819...210

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 663 domů