Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 096 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 2980 m²

Julčín, Úštěk

1 836 900 Kč

13 916 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 674 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²

Nová Ves nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

4 100 000 Kč

3 800 000 Kč

38 000 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²

5. května 568, Česká Kamenice

3 600 000 Kč

31 034 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²

Otvovice, okres Kladno

6 900 000 Kč

4 990 000 Kč

71 286 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²

Rohozná, okres Svitavy

1 321 000 Kč

1 180 000 Kč

18 154 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 600 m²Prodej domu 150 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 600 m²

Nová Ves u Chotěboře 72, Nová Ves u Chotěboře

4 490 000 Kč

29 933 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej domu 164 m², pozemek 612 m²Prodej domu 164 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 612 m²

Prodej domu 164 m², pozemek 612 m²

Sluhy 242, Sluhy

13 990 000 Kč

85 305 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej domu 76 m², pozemek 147 m²Prodej domu 76 m², pozemek 147 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 147 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 147 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 147 m²

Hradec Králové, okres Hradec Králové

10 990 000 Kč

144 605 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša
Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša

Mgr. Aleš Mriša

Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Prodej domu 76 m², pozemek 94 m²Prodej domu 76 m², pozemek 94 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 94 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 94 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 94 m²

Hradec Králové, okres Hradec Králové

10 990 000 Kč

144 605 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša
Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša

Mgr. Aleš Mriša

Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Prodej domu 78 m², pozemek 223 m²Prodej domu 78 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 223 m²

Hradec Králové, okres Hradec Králové

11 490 000 Kč

147 308 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša
Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša

Mgr. Aleš Mriša

Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
1...202122...210

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 674 domů