Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 096 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 78 m², pozemek 223 m²Prodej domu 78 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 223 m²

Hradec Králové, okres Hradec Králové

11 490 000 Kč

147 308 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša
Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša

Mgr. Aleš Mriša

Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 680 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 295 m², pozemek 1331 m²Prodej domu 295 m², pozemek 1331 m²
Prodej domu 295 m², pozemek 1331 m²
Prodej domu 295 m², pozemek 1331 m²

Prodej domu 295 m², pozemek 1331 m²

Hora Svatého Šebestiána, okres Chomutov

6 690 000 Kč

22 678 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej domu 251 m², pozemek 263 m²Prodej domu 251 m², pozemek 263 m²
Prodej domu 251 m², pozemek 263 m²
Prodej domu 251 m², pozemek 263 m²

Prodej domu 251 m², pozemek 263 m²

Tomkova, Kralupy nad Vltavou

14 000 000 Kč

55 777 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Šedý
Realitní kancelář: Servis4home
Realitní makléř: Petr Šedý

Petr Šedý

4.4

Realitní kancelář: Servis4home
Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²

Krátká, Pardubice

11 000 000 Kč

61 111 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej domu 121 m², pozemek 5318 m²Prodej domu 121 m², pozemek 5318 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 5318 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 5318 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 5318 m²

Lažínky 1, Moravské Budějovice

6 500 000 Kč

53 719 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Kiesewetterová
Realitní kancelář: OSPERA reality
Realitní makléř: Jana Kiesewetterová

Jana Kiesewetterová

4.1

Realitní kancelář: OSPERA reality
Prodej domu 74 m², pozemek 684 m²Prodej domu 74 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 684 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 684 m²

Hřibova 667, Hlinsko

2 595 000 Kč

35 068 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 115 m², pozemek 380 m²Prodej domu 115 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 380 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 380 m²

Bohaté Málkovice, okres Vyškov

6 890 000 Kč

59 913 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal
Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal

Ing. Petr Dřímal

5.0

Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²

Na Svěcence, Praha

17 950 000 Kč

249 306 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej domu 130 m², pozemek 517 m²Prodej domu 130 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 517 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 517 m²

U Vodojemu 512, Strmilov

11 000 000 Kč

84 615 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Horská, Jílové, Jílové

6 199 000 Kč

16 143 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.5

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
1...212223...210

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 680 domů