Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 097 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²

Gagarinova 1213, Přelouč

6 900 000 Kč

38 333 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 698 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²

Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²

Palackého 320, Sušice III

6 990 000 Kč

6 950 000 Kč

41 124 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 131 m², pozemek 4193 m²Prodej domu 131 m², pozemek 4193 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 4193 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 4193 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 4193 m²

Havlíčkův Brod - Poděbaby, okres Havlíčkův Brod

7 800 000 Kč

59 542 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²

Hrobičany 49, Sběř

8 500 000 Kč

42 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej domu 143 m², pozemek 802 m²Prodej domu 143 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 802 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 802 m²

Slunečná, Nová Role

11 490 000 Kč

80 350 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 220 m², pozemek 1004 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1004 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1004 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1004 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1004 m²

Hodějovská 3/7, Praha 14 - Kyje

27 900 000 Kč

126 818 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

3 200 000 Kč

28 571 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 167 m², pozemek 4328 m²Prodej domu 167 m², pozemek 4328 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 4328 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 4328 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 4328 m²

Pastevní 463, Jeřmanice

21 000 000 Kč

125 749 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová
Realitní kancelář: Rehypex
Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová

Ing. Jana Drozdová

4.8

Realitní kancelář: Rehypex
Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²

Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²

Černá Voda 247, Černá Voda

8 950 000 Kč

20 067 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.9

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej domu 111 m², pozemek 884 m²Prodej domu 111 m², pozemek 884 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 884 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 884 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 884 m²

Mánesova, Nový Bor

13 900 000 Kč

125 225 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners
1...232425...210

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 698 domů