Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 096 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²

Palackého 265, Nýrsko

4 600 000 Kč

35 115 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 720 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 117 m², pozemek 1093 m²Prodej domu 117 m², pozemek 1093 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 1093 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 1093 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 1093 m²

Družstevní 386, Javorník

4 990 000 Kč

42 650 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²

Dříteč, okres Pardubice

15 499 000 Kč

110 707 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²

Dříteč, okres Pardubice

17 800 000 Kč

117 105 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej domu 115 m², pozemek 26714 m²Prodej domu 115 m², pozemek 26714 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 26714 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 26714 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 26714 m²

Kunačice 14, Kunvald

10 995 000 Kč

95 609 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²

Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²

K Tišině 389, Řečany nad Labem

11 500 000 Kč

43 233 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 69 m², pozemek 863 m²Prodej domu 69 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 863 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 863 m²

Zastávka 24, Přeštice

4 500 000 Kč

4 100 000 Kč

59 420 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²

Nové sady, Morkovice-Slížany

2 490 000 Kč

31 923 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²

Žeranovice 128, Žeranovice

7 900 000 Kč

7 290 000 Kč

34 065 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²

Zádolí 21, Zádolí

11 950 000 Kč

39 833 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Jílková
Realitní kancelář: Reality Jílková
Realitní makléř: Tereza Jílková

Tereza Jílková

5.0

Realitní kancelář: Reality Jílková
1...293031...210

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 720 domů