Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 096 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²

Závidkovice 10, Světlá nad Sázavou

1 690 000 Kč

26 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 720 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²

Drnovice, okres Vyškov

2 499 000 Kč

37 299 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej vily 174 m²Prodej vily 174 m²
Prodej vily 174 m²
Prodej vily 174 m²

Prodej vily 174 m²

Olivova, Říčany

24 800 000 Kč

142 529 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²

Česká Bělá 55, Česká Bělá

4 990 000 Kč

4 390 000 Kč

36 583 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²

Horní Kostelec 62, Červený Kostelec

2 900 000 Kč

2 590 000 Kč

32 375 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²

J. Dietricha 867/50, České Budějovice 6

18 990 000 Kč

17 990 000 Kč

128 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 386 m², pozemek 1335 m²Prodej domu 386 m², pozemek 1335 m²
Prodej domu 386 m², pozemek 1335 m²
Prodej domu 386 m², pozemek 1335 m²

Prodej domu 386 m², pozemek 1335 m²

Rokytnice v Orlických horách, okres Rychnov nad Kněžnou

5 499 000 Kč

14 246 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²

Nová Ves u Jarošova 20, Nová Ves u Jarošova

3 500 000 Kč

3 100 000 Kč

22 794 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²

Pod Chlumkem 819, Srubec

13 975 000 Kč

12 975 000 Kč

59 793 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.8

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²

Sudovice 7, Nový Knín

24 750 000 Kč

70 714 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
1...303132...210

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 720 domů