Kontakt

Domy na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

108 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²

Vítkovice 7, Lubenec

2 790 000 Kč

2 000 000 Kč

13 333 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 437 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²

Brložec 31, Štědrá

5 500 000 Kč

1 999 999 Kč

15 748 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²

Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²

Liberk, okres Rychnov nad Kněžnou

2 130 000 Kč

1 990 000 Kč

49 750 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²

Bohušov, okres Bruntál

1 200 000 Kč

890 000 Kč

6 357 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²

Slatina nad Úpou 107, Slatina nad Úpou

2 150 000 Kč

1 990 000 Kč

18 952 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²

Mistra Martina, Volyně

1 980 000 Kč

1 880 000 Kč

16 348 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²

Široký Brod 85, Mikulovice

2 990 000 Kč

1 999 000 Kč

7 688 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²

Slatina, okres Svitavy

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

7 395 Kč/m2

Prodej domu 84 m², pozemek 298 m²Prodej domu 84 m², pozemek 298 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 298 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 298 m²

Prodej domu 84 m², pozemek 298 m²

Na plese 219/3, Letovice

995 000 Kč

890 000 Kč

10 595 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²

Městečko Trnávka 230, Městečko Trnávka

1 890 000 Kč

1 290 000 Kč

21 500 Kč/m2

1234...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 437 domů