Kontakt

Domy na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

1 947 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 132 m²Prodej domu 132 m²

Prodej domu 132 m²

Buková, Březová

5 300 000 Kč

4 200 000 Kč

31 818 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 993 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

Žitavského 568, Praha - Zbraslav

5 990 000 Kč

54 455 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Jičínská 38, Libáň

1 900 000 Kč

29 231 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy

Populární

Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²

Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²

Tučapy, okres Tábor

1 290 000 Kč

23 889 Kč/m2

Populární

Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²

Krupá 160, Krupá

12 887 200 Kč

84 784 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²

Lesov 57, Sadov

8 200 000 Kč

6 895 000 Kč

46 588 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²

Na Pískách 744, Horoměřice

12 900 000 Kč

77 246 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²

Laškov - Kandia, okres Prostějov

2 990 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej domu 117 m², pozemek 277 m²Prodej domu 117 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 277 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 277 m²

Otovická, Karlovy Vary

5 250 000 Kč

4 800 000 Kč

41 026 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²

Kopretinová, Strakonice

5 745 000 Kč

44 192 Kč/m2

1...131415...195

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 993 domů