Kontakt

Domy na prodej s cenou do 26 mil. Kč

Do 26 mil. Kč

2 004 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²

Kladruby, okres Rokycany

7 490 000 Kč

74 900 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 346 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²

Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²

Horská 188, Hostinné

5 998 000 Kč

22 297 Kč/m2

Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²
Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²
Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²

Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²

Nové Mlýny 7, Přítluky

6 990 000 Kč

6 670 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²

Lysovice, okres Vyškov

8 590 000 Kč

82 596 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²

Hejnice, okres Liberec

8 900 000 Kč

40 455 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 6118 m²Prodej domu 144 m², pozemek 6118 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 6118 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 6118 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 6118 m²

Velké Albrechtice, okres Nový Jičín

12 390 000 Kč

86 042 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²

Sedlec 11, Křešice

7 450 000 Kč

62 083 Kč/m2

Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

59, Neuměřice

7 990 000 Kč

53 267 Kč/m2

Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²
Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²
Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²

Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²

Višňová, okres Liberec

7 900 000 Kč

26 159 Kč/m2

Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²

Kravsko, okres Znojmo

3 354 880 Kč

30 224 Kč/m2

1...434445...201

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 346 domů