Kontakt

Domy na prodej s cenou do 26 mil. Kč

Do 26 mil. Kč

2 003 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²

Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²

Těchoraz 17, Vyšší Brod

14 500 000 Kč

13 500 000 Kč

24 545 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 347 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²

Radešínská Svratka 119, Radešínská Svratka

9 490 000 Kč

54 540 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²

Kozlany, okres Vyškov

11 300 000 Kč

56 500 Kč/m2

Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²

Dláždění 290, Žirovnice

3 650 000 Kč

3 250 000 Kč

27 778 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Na Valech 447/11, Jihlava

9 645 000 Kč

8 985 000 Kč

68 068 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²

Frýdštejn, okres Jablonec nad Nisou

6 090 000 Kč

46 846 Kč/m2

Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²

Vyklantice, okres Pelhřimov

17 999 000 Kč

47 366 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Pardubice, okres Pardubice

9 690 000 Kč

102 000 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²

Olomoucká 241/230, Držovice

6 240 000 Kč

44 571 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²

Kladruby, okres Rokycany

7 490 000 Kč

74 900 Kč/m2

1...424344...201

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 347 domů