Kontakt

Domy na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

2 077 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 134 m², pozemek 244 m²Prodej domu 134 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 244 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 244 m²

K Přehradě 105, Římov

6 990 000 Kč

52 164 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 573 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

Dolní 361, Ostrožská Nová Ves

4 550 000 Kč

47 895 Kč/m2

Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²

Zlukovská 944, Veselí nad Lužnicí II

8 790 000 Kč

68 140 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²

Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²

Kosmá 1099, Rychvald

2 700 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 550 m²Prodej domu 95 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 550 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 550 m²

Újezd 37, Vodňany

5 290 000 Kč

55 684 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²

Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²

Číčovice 79, Číčovice

8 490 000 Kč

42 239 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²

Vyhnánov 22, Včelákov

2 199 000 Kč

14 660 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 3312 m²Prodej domu 130 m², pozemek 3312 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 3312 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 3312 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 3312 m²

Havlíčkova, Spořice

5 800 000 Kč

44 615 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Populární

Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²

Husova 217, Bakov nad Jizerou

6 990 000 Kč

49 929 Kč/m2

Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²

Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²

Zaječí 21, Maršovice

8 000 000 Kč

21 220 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
1...111213...208

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 573 domů