Kontakt

Domy na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

2 077 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²

třída SNP 402/48, Hradec Králové - Slezské Předměstí

7 990 000 Kč

61 462 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 571 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²

Holenická, Praha

6 999 000 Kč

6 600 000 Kč

110 000 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²

Kozlovice 186, Kozlovice

6 600 000 Kč

5 600 000 Kč

34 568 Kč/m2

Populární

Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²

Kounice 188, Kounice

5 995 000 Kč

56 028 Kč/m2

Populární

Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²

Dědkův mlýn, Unhošť

7 290 000 Kč

6 950 000 Kč

96 528 Kč/m2

Populární

Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²

Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²

Farské Vrše 321, Deštná

14 490 000 Kč

12 900 000 Kč

40 313 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²

Mešovice 25, Uherčice

1 960 000 Kč

1 400 000 Kč

13 333 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Horská, Jílové, Jílové

6 199 000 Kč

16 143 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.5

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Populární

Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²

Mírová, Město Touškov

8 900 000 Kč

37 083 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²

Český Herálec 565, Herálec

6 749 000 Kč

40 413 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
1...121314...208

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 571 domů