Kontakt

Domy na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

2 079 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²

Lošánky 31, Lošany

3 995 000 Kč

39 554 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 578 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²

Lesov 57, Sadov

8 200 000 Kč

6 895 000 Kč

46 588 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²

Krupá 160, Krupá

12 887 200 Kč

84 784 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²

Božice, okres Znojmo

4 000 000 Kč

3 900 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 356 m²Prodej domu 120 m², pozemek 356 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 356 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 356 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 356 m²

Na Paloučku, Praha

12 599 000 Kč

11 599 000 Kč

96 658 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Pod Lesíkem 488/18, Ostrava - Stará Bělá

4 500 000 Kč

48 387 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Jičínská 38, Libáň

1 900 000 Kč

29 231 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej domu 170 m²Prodej domu 170 m²
Prodej domu 170 m²
Prodej domu 170 m²

Prodej domu 170 m²

Kúty, Frýdlant nad Ostravicí

4 000 000 Kč

23 529 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²

Kopretinová, Strakonice

5 745 000 Kč

44 192 Kč/m2

Prodej domu 82 m²Prodej domu 82 m²
Prodej domu 82 m²
Prodej domu 82 m²

Prodej domu 82 m²

, Želeč

8 900 000 Kč

108 537 Kč/m2

1...151617...208

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 578 domů