Kontakt

Domy na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

2 079 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²

Zbůch, okres Plzeň-sever

9 500 000 Kč

76 613 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 578 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²

Želiv, okres Pelhřimov

2 800 000 Kč

27 184 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²

Brennerova ev. č. 153, Babice

3 395 000 Kč

50 672 Kč/m2

Populární

Prodej domu 179 m²Prodej domu 179 m²
Prodej domu 179 m²
Prodej domu 179 m²

Prodej domu 179 m²

41, Poličná

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

21 732 Kč/m2

Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²

Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²

Maková 1053, Šestajovice

31 620 000 Kč

98 813 Kč/m2

Populární

Prodej domu 120 m²Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²

Prodej domu 120 m²

Na Rybníčku 354, Dubňany

3 300 000 Kč

3 000 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²

Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²

Březník 50, Březník

6 750 000 Kč

25 862 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vetchý
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Vetchý

Pavel Vetchý

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

28, Bezděkov

5 990 000 Kč

39 933 Kč/m2

Populární

Prodej domu 340 m², pozemek 1499 m²Prodej domu 340 m², pozemek 1499 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 1499 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 1499 m²

Prodej domu 340 m², pozemek 1499 m²

Bližná ev. č. 83, Černá v Pošumaví

17 720 000 Kč

14 975 000 Kč

44 044 Kč/m2

Populární

Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²

Mírová, Havlíčkův Brod

7 490 000 Kč

26 281 Kč/m2

1...141516...208

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 578 domů