Kontakt

Domy na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

2 072 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²
Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²
Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²

Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²

Dvory nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

5 970 000 Kč

17 205 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 557 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Pražská 259, Pilníkov

2 990 000 Kč

35 176 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Populární

Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²

Luční, Týnec

3 300 000 Kč

2 599 000 Kč

38 221 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²

Olomoucká, Dub nad Moravou

2 480 000 Kč

25 306 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané

Populární

Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²

Javorová 1130, Buštěhrad

12 450 000 Kč

107 328 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²

Báňovice, okres Jindřichův Hradec

2 490 000 Kč

27 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Prodej domu 145 m², pozemek 712 m²Prodej domu 145 m², pozemek 712 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 712 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 712 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 712 m²

Obránců míru 110, Trnávka

8 849 000 Kč

61 028 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Lomená 274, Velká Polom

6 900 000 Kč

57 500 Kč/m2

Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²
Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²
Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²

Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²

Dolní Vysoké 21, Úštěk

4 900 000 Kč

6 125 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²

Dražovice, okres Klatovy

1 900 000 Kč

29 231 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
1...8910...208

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 557 domů