Kontakt

Domy na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

2 072 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Lomená 274, Velká Polom

6 900 000 Kč

57 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 565 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²

V. Talicha 314, Obříství

9 800 000 Kč

94 231 Kč/m2

Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²

Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²

U lesa 487, Jesenice - Horní Jirčany

20 990 000 Kč

17 000 000 Kč

58 020 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Populární

Prodej domu 255 m²Prodej domu 255 m²
Prodej domu 255 m²
Prodej domu 255 m²

Prodej domu 255 m²

Boženy Němcové, Jáchymov

8 900 000 Kč

8 500 000 Kč

33 333 Kč/m2

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²

Jizbice, okres Nymburk

7 899 000 Kč

52 660 Kč/m2

Populární

Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²
Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²
Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²

Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²

Mikulov, okres Břeclav

8 650 000 Kč

7 850 000 Kč

218 056 Kč/m2

Populární

Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²

Třebovle, okres Kolín

3 495 000 Kč

3 200 000 Kč

62 745 Kč/m2

Populární

Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²

Březí, Čachrov

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

27 014 Kč/m2

Populární

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Kurdějov, okres Břeclav

9 990 000 Kč

49 950 Kč/m2

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²

Moravec 25, Moravec

2 700 000 Kč

40 299 Kč/m2

1...91011...208

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 565 domů