Kontakt

Domy na prodej s cenou do 39 mil. Kč

Do 39 mil. Kč

2 021 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²

Rudé armády 328, Doudleby nad Orlicí

5 499 000 Kč

42 961 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 469 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²

1. máje, Želešice

12 800 000 Kč

67 368 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²

Pivovarská 166, Hostomice

12 990 000 Kč

39 604 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality
Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1322 m²

Rudé armády 124, Brandov

6 490 000 Kč

21 633 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²

Olbramice 23, Olbramice

5 499 000 Kč

27 495 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²

Klicperova, Teplice

8 799 990 Kč

8 499 990 Kč

47 222 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²
Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²
Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²

Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²

Úlice, okres Plzeň-sever

5 800 000 Kč

44 615 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 130 m², pozemek 1385 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1385 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1385 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1385 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1385 m²

Úlice, okres Plzeň-sever

5 800 000 Kč

44 615 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²

Tuhaň, okres Mělník

15 490 000 Kč

96 813 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²

Bohutín 148, Bohutín

8 900 000 Kč

17 800 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
1...242526...203

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 469 domů