Kontakt

Domy na prodej s cenou do 60 mil. Kč

Do 60 mil. Kč

2 005 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²

Komenského, Šternberk

4 600 000 Kč

67 647 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 455 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 57 m²Prodej domu 57 m²
Prodej domu 57 m²
Prodej domu 57 m²

Prodej domu 57 m²

Chbany, Chomutov

4 990 000 Kč

4 300 000 Kč

75 439 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²

Lesov 57, Sadov

8 200 000 Kč

6 895 000 Kč

46 588 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Populární

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

Žitavského 568, Praha - Zbraslav

5 990 000 Kč

54 455 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²

1. května, Ostrava

9 900 000 Kč

78 571 Kč/m2

Realitní makléř: Ivona Hasova
Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Realitní makléř: Ivona Hasova

Ivona Hasova

4.4

Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Prodej domu 110 m², pozemek 350 m²Prodej domu 110 m², pozemek 350 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 350 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 350 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 350 m²

Kostelecká, Kostelec nad Labem - Jiřice

11 800 000 Kč

9 990 000 Kč

90 818 Kč/m2

Populární

Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²

Častohostice 59, Častohostice

4 090 000 Kč

38 952 Kč/m2

Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²

Podmoky 58, Podmoky

5 490 000 Kč

53 301 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²

Kopretinová, Strakonice

5 745 000 Kč

44 192 Kč/m2

Prodej domu 82 m²Prodej domu 82 m²
Prodej domu 82 m²
Prodej domu 82 m²

Prodej domu 82 m²

, Želeč

8 900 000 Kč

108 537 Kč/m2

1...131415...201

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 455 domů