Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 004 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²

Pavlišov 44, Náchod

4 250 000 Kč

3 900 000 Kč

27 273 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 379 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²

Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²

Kyjovská, Dolní Bojanovice

4 490 000 Kč

3 990 000 Kč

70 000 Kč/m2

Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²

Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²

Fučíkova 236, Raspenava

6 990 000 Kč

6 690 000 Kč

27 531 Kč/m2

Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²

Jablonec nad Jizerou 806, Jablonec nad Jizerou

2 750 000 Kč

2 475 000 Kč

48 529 Kč/m2

Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²

Damíč 18, Soběšice

4 090 000 Kč

3 990 000 Kč

24 036 Kč/m2

Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²

U Kasperčoka, Havířov

6 300 000 Kč

5 900 000 Kč

23 790 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 10918 m²Prodej domu 200 m², pozemek 10918 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 10918 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 10918 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 10918 m²

Ostravice, okres Frýdek-Místek

6 990 000 Kč

34 950 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 538 m²Prodej domu 158 m², pozemek 538 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 538 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 538 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 538 m²

Luční, Ždírec nad Doubravou

5 990 000 Kč

5 840 000 Kč

36 962 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²

Podolí, okres Přerov

2 500 000 Kč

2 250 000 Kč

10 227 Kč/m2

Prodej domu 365 m², pozemek 640 m²Prodej domu 365 m², pozemek 640 m²
Prodej domu 365 m², pozemek 640 m²
Prodej domu 365 m², pozemek 640 m²

Prodej domu 365 m², pozemek 640 m²

Úsobí 128, Úsobí

6 990 000 Kč

5 990 000 Kč

16 411 Kč/m2

1...313233...101

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 379 domů