Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 005 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 365 m², pozemek 640 m²Prodej domu 365 m², pozemek 640 m²
Prodej domu 365 m², pozemek 640 m²
Prodej domu 365 m², pozemek 640 m²

Prodej domu 365 m², pozemek 640 m²

Úsobí 128, Úsobí

6 990 000 Kč

5 990 000 Kč

16 411 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 384 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²

Lukavec, okres Pelhřimov

3 950 000 Kč

3 090 000 Kč

15 846 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²

Tovární, Loket

5 800 000 Kč

3 990 000 Kč

18 732 Kč/m2

Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²

Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²

Dolní Habartice 28, Dolní Habartice

8 200 000 Kč

7 000 000 Kč

34 314 Kč/m2

Prodej domu 400 m²Prodej domu 400 m²
Prodej domu 400 m²
Prodej domu 400 m²

Prodej domu 400 m²

Spojovací 228, Ronov nad Doubravou

6 700 000 Kč

6 200 000 Kč

15 500 Kč/m2

Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²

Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²

Dešná 49, Dešná

7 490 000 Kč

6 999 999 Kč

30 172 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²

Krhov, okres Třebíč

4 300 000 Kč

45 263 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²

U cihelny 626/5, Rousínovec

5 350 000 Kč

53 500 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²

Vrchotovy Janovice 234, Vrchotovy Janovice

7 490 000 Kč

6 998 000 Kč

76 065 Kč/m2

Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²

Lešany 3, Lešany

6 999 003 Kč

6 666 003 Kč

34 719 Kč/m2

1...323334...101

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 384 domů