Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 002 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²

Čechova 76, Žlutice

2 200 000 Kč

24 719 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 365 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²

Na Dražkách 72, Strunkovice nad Blanicí

3 390 000 Kč

3 150 000 Kč

31 500 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²

Počátky, okres Pelhřimov

3 590 000 Kč

42 235 Kč/m2

Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²

Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²

Arnoltice 107, Bulovka

6 790 000 Kč

6 490 000 Kč

26 708 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²

Nová Cerekev 210, Nová Cerekev

5 475 000 Kč

4 875 000 Kč

36 932 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 400 m²Prodej domu 80 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 400 m²

Nerudova 887/53, Vejprty

2 190 000 Kč

1 400 000 Kč

17 500 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²

Alšova, Vyškov-Město

5 490 000 Kč

4 300 000 Kč

53 750 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²

Poděvousy 54, Poděvousy

3 990 000 Kč

40 303 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 124 m²Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²

Prodej domu 124 m²

Peruc, Louny

5 990 000 Kč

48 306 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 71 m²Prodej domu 71 m²
Prodej domu 71 m²
Prodej domu 71 m²

Prodej domu 71 m²

Veselská, Týn nad Vltavou

3 990 000 Kč

3 500 000 Kč

49 296 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.8

Realitní kancelář: ViaFinance reality
1...414243...101

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 365 domů