Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 011 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²

Nosetín 9, Chyšky

3 000 000 Kč

2 750 000 Kč

36 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 392 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²

Mutěnice 14, Mutěnice

6 500 000 Kč

6 290 000 Kč

41 382 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²

Poštovní 247, Přítluky

6 690 000 Kč

6 500 000 Kč

30 952 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 541 m²Prodej domu 220 m², pozemek 541 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 541 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 541 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 541 m²

Na Vyhlídce, Krupka

7 490 000 Kč

5 900 000 Kč

26 818 Kč/m2

Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²

Volyňská 112, Strakonice - Přední Ptákovice

4 400 000 Kč

4 200 000 Kč

80 769 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²

Zbytiny 102, Zbytiny

7 500 000 Kč

6 800 000 Kč

56 667 Kč/m2

Prodej domu 112 m², pozemek 409 m²Prodej domu 112 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 409 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 409 m²

Kollárova 358, Dolní Rychnov

2 800 000 Kč

2 390 000 Kč

21 339 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²

Tyršova, Hulín

4 300 000 Kč

3 700 000 Kč

18 500 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²

Palackého 84, Lomnice nad Lužnicí

5 960 000 Kč

55 185 Kč/m2

Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²

Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²

Jindřichova Hora ev. č. 5, Klenčí pod Čerchovem

3 500 000 Kč

2 900 000 Kč

26 606 Kč/m2

1...404142...102

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 392 domů