Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 020 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²

Vadkovice ev. č. 41, Chbany

4 697 000 Kč

31 313 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 414 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²

Štramberk, okres Nový Jičín

2 990 000 Kč

39 867 Kč/m2

Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²
Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²
Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²

Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²

Buzice 3, Buzice

6 900 000 Kč

18 548 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Lesní 435, Horní Jelení

4 400 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²

Louka, okres Hodonín

2 290 000 Kč

10 409 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²

Janovice v Podještědí 7, Janovice v Podještědí

5 499 000 Kč

49 991 Kč/m2

Prodej domu 50 m², pozemek 743 m²Prodej domu 50 m², pozemek 743 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 743 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 743 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 743 m²

Otradov 15, Otradov

2 999 000 Kč

59 980 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²

Přehýšov 72, Přehýšov

5 300 000 Kč

33 125 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²

Malá strana 58, Olbramice

5 790 000 Kč

38 600 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²

Bezručova 240, Česká Kamenice

2 970 000 Kč

24 750 Kč/m2

1...464748...102

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 414 domů