Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 021 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 800 m²

Bezručova 240, Česká Kamenice

2 970 000 Kč

24 750 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 418 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²

Slup - Oleksovičky, okres Znojmo

3 290 000 Kč

40 122 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²
Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²
Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²

Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²

Větřkovice, okres Opava

4 290 000 Kč

8 632 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²

Janovice, okres Frýdek-Místek

5 490 000 Kč

28 895 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²

V Chalupách 160, Žleby

6 350 000 Kč

46 691 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²

Jankovice 131, Jankovice

1 550 000 Kč

16 489 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²

Nádražní čtvrť, Vojtanov

2 571 000 Kč

36 729 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²

Na Pískách, Dubňany

3 390 000 Kč

21 188 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²

Lukov, Úštěk

4 450 000 Kč

29 667 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej domu, pozemek 1650 m²Prodej domu, pozemek 1650 m²
Prodej domu, pozemek 1650 m²
Prodej domu, pozemek 1650 m²

Prodej domu, pozemek 1650 m²

Bezděkov, Žatec

6 390 000 Kč

1...474849...103

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 418 domů