Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 024 nemovitostí

doporučené

Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²
Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²
Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²

Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²

Úlice, okres Plzeň-sever

5 800 000 Kč

44 615 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 430 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²
Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²
Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²

Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²

Rozsochy, okres Žďár nad Sázavou

6 990 000 Kč

18 841 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²

Malá Bystřice, okres Vsetín

4 973 000 Kč

38 254 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²

Pasohlávky 30, Pasohlávky

7 000 000 Kč

46 667 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²

Vysoká Štola 45, Nejdek

6 098 000 Kč

38 113 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²

Žižkova 800, Jáchymov

1 195 000 Kč

13 278 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²

ČSA 59, Hroznětín

3 900 000 Kč

42 391 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²

Kravsko, okres Znojmo

4 100 000 Kč

30 827 Kč/m2

Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²

Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²

Svojšice 57, Svojšice

2 595 000 Kč

64 875 Kč/m2

Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²

Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²

Pražská, Kožlany

2 890 000 Kč

45 156 Kč/m2

1...525354...103

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 430 domů