Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 024 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²

Studenec 140, Oloví

1 090 000 Kč

7 786 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.5

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 430 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²

Šanov, okres Znojmo

3 310 000 Kč

36 778 Kč/m2

Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²

Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²

Smrk, okres Třebíč

4 250 000 Kč

16 160 Kč/m2

Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²

Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²

Lipovka 50, Rychnov nad Kněžnou

5 250 000 Kč

84 677 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²

Nádražní 318, Železnice

6 900 000 Kč

94 521 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 256 m²Prodej domu 140 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 256 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 256 m²

Chodová Planá, okres Tachov

3 199 000 Kč

22 850 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej domu 99 m², pozemek 2297 m²Prodej domu 99 m², pozemek 2297 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 2297 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 2297 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 2297 m²

Svatý Jiří, okres Ústí nad Orlicí

3 500 000 Kč

35 354 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²
Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²
Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²

Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²

Čajkovského 1685/6, Ústí nad Labem-centrum

1 499 000 Kč

3 748 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²

Všepadly 51, Všepadly

2 390 000 Kč

25 158 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²

Horní Planá, okres Český Krumlov

3 999 000 Kč

32 250 Kč/m2

1...535455...103

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 430 domů