Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 019 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²

Barákova 935, Hořice

5 990 000 Kč

46 077 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 422 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²

Heřmanice, okres Náchod

5 250 000 Kč

26 250 Kč/m2

Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²

Erbenova, Znojmo

5 490 000 Kč

70 385 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Kozárovice, okres Příbram

6 800 000 Kč

34 000 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²

Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²

Vřesovice 113, Vřesovice

3 500 000 Kč

36 082 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²

Nad Přehradou, Bílovec

6 990 000 Kč

30 391 Kč/m2

Prodej domu 105 m²Prodej domu 105 m²
Prodej domu 105 m²
Prodej domu 105 m²

Prodej domu 105 m²

24, Česká Kubice

5 980 000 Kč

56 952 Kč/m2

Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²

Veselíčko 29, Veselíčko

5 290 000 Kč

30 756 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Prodej domu 69 m², pozemek 863 m²Prodej domu 69 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 863 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 863 m²

Zastávka 24, Přeštice

4 500 000 Kč

65 217 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²

Nové sady, Morkovice-Slížany

2 990 000 Kč

38 333 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...555657...102

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 422 domů