Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 019 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²

Jakubovice, okres Šumperk

2 500 000 Kč

20 833 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 421 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 195 m², pozemek 1255 m²Prodej domu 195 m², pozemek 1255 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1255 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1255 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 1255 m²

Bochov, okres Karlovy Vary

5 300 000 Kč

27 179 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²

Pražská, Rakovník

6 470 000 Kč

24 885 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej domu, pozemek 8582 m²Prodej domu, pozemek 8582 m²
Prodej domu, pozemek 8582 m²
Prodej domu, pozemek 8582 m²

Prodej domu, pozemek 8582 m²

Hracholusky, Hracholusky

3 990 000 Kč

Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²

Véska 75, Heřmanice u Oder

1 980 000 Kč

13 200 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 1238 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1238 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1238 m²

Málkov - Zelená, okres Chomutov

5 999 000 Kč

5 799 000 Kč

48 325 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²

Novosvětská, Opava

5 390 000 Kč

39 632 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²

Březí, Žinkovy

3 492 000 Kč

47 836 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 114 m²Prodej domu 114 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 114 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 114 m²

Hořovičky, okres Rakovník

3 200 000 Kč

28 070 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

4.9

Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Petrov, okres Blansko

1 490 000 Kč

1 190 000 Kč

21 636 Kč/m2

1...565758...102

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 421 domů