Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

988 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²

Hustopeče nad Bečvou, okres Přerov

2 900 000 Kč

29 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 282 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 46 m², pozemek 1869 m²Prodej domu 46 m², pozemek 1869 m²
Prodej domu 46 m², pozemek 1869 m²
Prodej domu 46 m², pozemek 1869 m²

Prodej domu 46 m², pozemek 1869 m²

U Čermenského lesíka ev. č. 31, Staňkov II

3 500 000 Kč

3 300 000 Kč

71 739 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²

Černíkovice 69, Černíkovice

3 990 000 Kč

49 875 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²

Topolná, okres Uherské Hradiště

1 850 000 Kč

1 195 000 Kč

7 422 Kč/m2

Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²

Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²

Hlavní, Štěpánkovice

5 290 000 Kč

15 071 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²

Dražovice 78, Dražovice

3 300 000 Kč

2 490 000 Kč

38 308 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²

Veselíčko 37, Veselíčko

2 990 000 Kč

2 750 000 Kč

36 184 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²

Mánesova, Tlumačov

4 000 000 Kč

3 199 000 Kč

30 467 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²

Levín, Levín

3 500 000 Kč

2 900 000 Kč

16 571 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Kozárovice, okres Příbram

8 500 000 Kč

6 800 000 Kč

34 000 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
1...919293...99

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 282 domů