Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

990 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²

Levín, Levín

3 500 000 Kč

2 900 000 Kč

16 571 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 290 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Kozárovice, okres Příbram

8 500 000 Kč

6 800 000 Kč

34 000 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²

Velké Pavlovice, okres Břeclav

4 750 000 Kč

4 450 000 Kč

47 849 Kč/m2

Prodej domu 306 m²Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²

Prodej domu 306 m²

Pržno, Frýdek-Místek

5 490 000 Kč

5 250 000 Kč

17 157 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 235 m², pozemek 4535 m²Prodej zemědělské usedlosti 235 m², pozemek 4535 m²
Prodej zemědělské usedlosti 235 m², pozemek 4535 m²
Prodej zemědělské usedlosti 235 m², pozemek 4535 m²

Prodej zemědělské usedlosti 235 m², pozemek 4535 m²

Hajniště 271, Nové Město pod Smrkem

6 300 000 Kč

4 900 000 Kč

20 851 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 777 m²Prodej domu 140 m², pozemek 777 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 777 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 777 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 777 m²

Staré Jesenčany, okres Pardubice

6 900 000 Kč

6 790 000 Kč

48 500 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²

Dlouhá Loučka - Křivá

3 190 000 Kč

2 900 000 Kč

19 333 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 292 m²Prodej domu 220 m², pozemek 292 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 292 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 292 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 292 m²

Šubířov, okres Prostějov

4 400 000 Kč

3 299 000 Kč

14 995 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²

Joži Davida, Opava

6 250 000 Kč

5 970 000 Kč

52 368 Kč/m2

Prodej domu 510 m², pozemek 1378 m²Prodej domu 510 m², pozemek 1378 m²
Prodej domu 510 m², pozemek 1378 m²
Prodej domu 510 m², pozemek 1378 m²

Prodej domu 510 m², pozemek 1378 m²

Jarkovice 23, Bystřice

6 800 000 Kč

4 900 000 Kč

9 608 Kč/m2

1...929394...99

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 290 domů