Kontakt

Domy na prodej s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

580 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²

Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²

Velké Karlovice 139, Velké Karlovice

13 900 000 Kč

11 990 000 Kč

21 800 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 129 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 180 m², pozemek 3249 m²Prodej domu 180 m², pozemek 3249 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 3249 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 3249 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 3249 m²

Přísednice 8, Zbiroh

13 490 000 Kč

12 900 000 Kč

71 667 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²
Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²
Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²

Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²

Hornomlýnská 831, Zlín

14 990 000 Kč

13 500 000 Kč

61 927 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²

Doubek, okres Praha-východ

17 990 000 Kč

57 660 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²

Legionářská 468, Jedovnice

10 260 000 Kč

81 429 Kč/m2

Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²
Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²
Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²

Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²

Luhačovice, okres Zlín

12 750 000 Kč

63 750 Kč/m2

Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²

Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²

Friedova 662, Pelhřimov

12 990 000 Kč

52 591 Kč/m2

Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Horní Lhota, okres Zlín

10 550 000 Kč

148 592 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²

Terasy V 1202, Unhošť

19 900 000 Kč

125 949 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²

Révová 2222/3, Mělník

12 300 000 Kč

91 111 Kč/m2

1...91011...58

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 129 domů