Kontakt

Domy na prodej s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

576 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²

Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²

Školní náměstí 279, Město Touškov

11 990 000 Kč

62 124 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 100 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²

Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²

Milovice 157, Milovice

10 990 000 Kč

44 137 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Klapkova 460/72, Praha 8 - Kobylisy

35 800 000 Kč

32 600 000 Kč

181 111 Kč/m2

Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²

Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²

Těchoraz 17, Vyšší Brod

14 500 000 Kč

13 500 000 Kč

24 545 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²

Kozlany, okres Vyškov

11 300 000 Kč

56 500 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²

Kly - Lom, okres Mělník

10 490 000 Kč

52 980 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²

Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²

Kosov 12, Bor

13 700 000 Kč

18 897 Kč/m2

Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²

Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²

Kosov 12, Bor

13 700 000 Kč

18 897 Kč/m2

Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²

Hakenova 891, Velké Přílepy

13 990 000 Kč

73 246 Kč/m2

Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²

Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²

Zahořany 78, Zahořany

16 490 000 Kč

36 973 Kč/m2

1...101112...58

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 100 domů