Kontakt

Domy na prodej s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

590 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²

Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²

Dolní Česká, Znojmo

16 000 000 Kč

37 296 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 139 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²
Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²
Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²

Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²

Psohlavců 506/43, Praha 4 - Braník

51 900 000 Kč

70 135 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²

Ledenická 10, Srubec

11 550 000 Kč

11 400 000 Kč

103 636 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²

Sad míru 1238, Uničov

10 990 000 Kč

60 385 Kč/m2

Prodej domu 234 m², pozemek 1007 m²Prodej domu 234 m², pozemek 1007 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1007 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1007 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 1007 m²

Kruhová, Rybáře, Karlovy Vary

16 900 000 Kč

15 900 000 Kč

67 949 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²

Ke Klimentce 2102/20, Praha 5 - Smíchov

29 900 000 Kč

26 900 000 Kč

149 444 Kč/m2

Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²
Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²
Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²

Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²

Šimanov 16, Šimanov

12 490 000 Kč

11 690 000 Kč

24 354 Kč/m2

Prodej domu 228 m²Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²

Prodej domu 228 m²

42, Žižice

20 990 000 Kč

19 490 000 Kč

85 482 Kč/m2

Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²

Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²

Ke Hřišti 696, Srubec

17 950 000 Kč

63 652 Kč/m2

Prodej domu 237 m²Prodej domu 237 m²
Prodej domu 237 m²
Prodej domu 237 m²

Prodej domu 237 m²

184, Český Šternberk

13 990 000 Kč

12 990 000 Kč

54 810 Kč/m2

1...222324...59

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 139 domů