Kontakt

Domy na prodej s cenou od 13 mil. Kč

Od 13 mil. Kč

352 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²

Na Kbeli 412, Úhonice

16 600 000 Kč

16 200 000 Kč

147 273 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 926 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Čakovická 635, Přezletice

65 000 000 Kč

160 494 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej domu 231 m², pozemek 2229 m²Prodej domu 231 m², pozemek 2229 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 2229 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 2229 m²

Prodej domu 231 m², pozemek 2229 m²

Bernov ev. č. 49, Nejdek

14 490 000 Kč

62 727 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²
Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²
Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²

Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²

Hornomlýnská 831, Zlín

14 990 000 Kč

13 500 000 Kč

61 927 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²
Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²
Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²

Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²

17. listopadu 78, Ústí nad Orlicí

15 000 000 Kč

48 544 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²

Terasy V 1202, Unhošť

19 900 000 Kč

125 949 Kč/m2

Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Horšovská, Praha

24 400 000 Kč

23 900 000 Kč

143 976 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Klapkova 460/72, Praha 8 - Kobylisy

35 800 000 Kč

32 600 000 Kč

181 111 Kč/m2

Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²

Prodej domu 550 m², pozemek 1017 m²

Těchoraz 17, Vyšší Brod

14 500 000 Kč

13 500 000 Kč

24 545 Kč/m2

Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²
Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²
Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²

Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²

V Sadech 3327, Most

15 990 000 Kč

29 232 Kč/m2

1...567...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 926 domů