Kontakt

Domy na prodej s cenou od 14 mil. Kč

Od 14 mil. Kč

299 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²

Na Rybízárně 597/5, Brno - Ivanovice

24 900 000 Kč

116 901 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 646 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²

J. Dietricha 867/50, České Budějovice 6

18 990 000 Kč

135 643 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²

Rymaně 1217, Mníšek pod Brdy

16 990 000 Kč

80 521 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

24 900 000 Kč

99 600 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²

Podchýšská 113, Praha 12 - Cholupice

25 000 000 Kč

103 306 Kč/m2

Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²
Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²
Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²

Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²

Sokolská 29, Červený Kostelec

16 690 000 Kč

56 385 Kč/m2

Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²
Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²
Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²

Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²

Lužice, okres Most

17 999 000 Kč

48 384 Kč/m2

Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²

Západní 89, Čestlice

27 490 000 Kč

96 456 Kč/m2

Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²
Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²
Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²

Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²

U Hradiska 123/21, Olomouc - Klášterní Hradisko

26 605 000 Kč

70 384 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²

Na Lukách 1467, Unhošť

23 490 000 Kč

106 290 Kč/m2

1...161718...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 646 domů