Kontakt

Domy na prodej s cenou od 17 mil. Kč

Od 17 mil. Kč

186 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Ve Skále 730, Šestajovice

23 000 000 Kč

118 557 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 991 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²
Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²
Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²

Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²

Panenský Týnec, okres Louny

17 448 065 Kč

122 014 Kč/m2

Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²

Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²

Elišky Přemyslovny 414, Praha - Zbraslav

17 900 000 Kč

17 390 000 Kč

101 696 Kč/m2

Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²
Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²
Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²

Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²

Odlochovice 26, Jankov

20 393 000 Kč

21 466 Kč/m2

Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²
Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²
Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²

Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²

Nové Mlýny 7, Přítluky

21 329 000 Kč

10 000 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²

Zelená, Čestlice

25 055 485 Kč

126 543 Kč/m2

Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²

Dukelská, Beroun-Město

17 499 000 Kč

31 932 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²

Bubovická, Bubovice

17 000 000 Kč

73 913 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²

Okrouhlo, okres Praha-západ

18 700 000 Kč

41 556 Kč/m2

Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²

Lipno nad Vltavou 121, Lipno nad Vltavou

20 000 000 Kč

74 074 Kč/m2

1...456...19

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 991 domů