Kontakt

Domy na prodej s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

1 920 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²

Smetanova 363, Police nad Metují - Velká Ledhuje

4 200 000 Kč

21 320 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 065 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²

Postřekov 12, Postřekov

5 199 000 Kč

34 660 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²

Terezín, okres Litoměřice

6 999 000 Kč

44 297 Kč/m2

Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²

Prodej domu 466 m², pozemek 1206 m²

Hamr na Jezeře, okres Česká Lípa

8 990 000 Kč

19 292 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²

Hansmannova, Brno

24 900 000 Kč

22 900 000 Kč

150 658 Kč/m2

Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²

Dostihová, Slušovice

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

32 612 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik

Jan Minarik

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²

Na Bardóně 118, Protivanov

5 900 000 Kč

5 200 000 Kč

28 889 Kč/m2

Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²

Panoší Újezd, okres Rakovník

3 750 000 Kč

3 350 000 Kč

18 108 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²

Na Větrově, Velké Popovice

19 990 000 Kč

93 850 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²

Podolí 17, Radomyšl

2 490 000 Kč

31 125 Kč/m2

1...151152153...192

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 065 domů