Kontakt

Domy na prodej s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

1 915 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²

Čeradice 36, Čeradice

4 800 000 Kč

4 400 000 Kč

24 176 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 038 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 166 m²Prodej domu 166 m²
Prodej domu 166 m²
Prodej domu 166 m²

Prodej domu 166 m²

Kelčany

8 376 716 Kč

50 462 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²

Dolní Žandov, okres Cheb

2 645 200 Kč

2 445 200 Kč

14 642 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 280 m²Prodej domu 280 m²
Prodej domu 280 m²
Prodej domu 280 m²

Prodej domu 280 m²

Pavlíkova 1514, Benešov

13 980 000 Kč

49 929 Kč/m2

Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 159 m², pozemek 468 m²

Dlouhá, Vracov

10 500 000 Kč

9 500 000 Kč

59 748 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²

Čtyřkoly, okres Benešov

9 990 000 Kč

9 499 000 Kč

45 233 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²

Vidim 41, Vidim

4 500 000 Kč

3 500 000 Kč

41 176 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²

Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²

Okružní, Most, Most

20 950 000 Kč

65 265 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²

Pavlov, okres Jihlava

5 199 000 Kč

4 990 000 Kč

45 364 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²

Vít. Nováka 412, Kamenice nad Lipou

4 290 000 Kč

30 643 Kč/m2

1...152153154...192

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 038 domů