Kontakt

Domy na prodej s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

1 958 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²

Žatčany, okres Brno-venkov

3 900 000 Kč

37 864 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 183 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Kunětice, okres Pardubice

9 990 000 Kč

19 980 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²

Smetanova 505, Městec Králové

4 250 000 Kč

40 476 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²

Mládežnická 959, Sadská

6 250 000 Kč

46 296 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²

Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²

Branky, okres Vsetín

7 490 000 Kč

29 488 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²

Javorová 1314, Rosice

9 990 000 Kč

68 897 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²

Malínky 16, Malínky

2 990 000 Kč

31 809 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Horka II, okres Kutná Hora

6 125 000 Kč

45 037 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²

Lipůvka, okres Blansko

5 498 630 Kč

59 768 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²

Černov 19, Černov

3 890 000 Kč

40 947 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
1...899091...196

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 183 domů