Kontakt

Domy na prodej s cenou od 25 mil. Kč

Od 25 mil. Kč

66 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²
Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²
Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²

Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²

Janov nad Nisou ev. č. 1294, Janov nad Nisou

27 970 000 Kč

44 047 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 347 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Čakovická 635, Přezletice

65 000 000 Kč

160 494 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Klapkova 460/72, Praha 8 - Kobylisy

35 800 000 Kč

32 600 000 Kč

181 111 Kč/m2

Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²

Žlutava 361, Žlutava

26 500 000 Kč

94 982 Kč/m2

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

K Novému dvoru, Praha

33 000 000 Kč

82 915 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²

Praha, okres Praha 5

33 990 000 Kč

225 099 Kč/m2

Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²

K Říčanům 437/29, Praha - Kolovraty

29 000 000 Kč

121 849 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²

nábřeží Hynka Šlosara 608/18, Hořovice

34 980 000 Kč

279 840 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²

Zelená, Čestlice

25 055 485 Kč

126 543 Kč/m2

Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²

Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²

Pod Sychrovem II, Praha

29 356 000 Kč

25 990 000 Kč

101 922 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 347 domů