Kontakt

Domy na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

1 761 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Šanovská, Hrabětice

3 181 500 Kč

28 923 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 412 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²

Školní 59, Nová Včelnice

6 980 000 Kč

43 354 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²

Terasy V 1202, Unhošť

19 900 000 Kč

125 949 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²

Révová 2222/3, Mělník

12 300 000 Kč

91 111 Kč/m2

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Lažínská, Moravské Budějovice

8 829 000 Kč

65 888 Kč/m2

Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²

Teplická, Duchcov

9 900 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²

Sehradice, okres Zlín

4 900 000 Kč

4 790 000 Kč

23 950 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²

Rozsíčka 39, Rozsíčka

7 690 000 Kč

6 950 000 Kč

52 256 Kč/m2

Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Horšovská, Praha

24 400 000 Kč

146 988 Kč/m2

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Lažínská, Moravské Budějovice

6 055 500 Kč

6 049 000 Kč

45 142 Kč/m2

1...323334...177

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 412 domů