Kontakt

Domy na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

1 763 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Horka II, okres Kutná Hora

6 125 000 Kč

45 037 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 458 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²

Přehýšov 26, Přehýšov

8 490 000 Kč

94 333 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²
Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²
Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²

Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²

Čepřovice 6, Čepřovice

4 390 000 Kč

59 324 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 2246 m²Prodej domu 142 m², pozemek 2246 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 2246 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 2246 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 2246 m²

Mačkov 92, Mačkov

10 590 000 Kč

74 577 Kč/m2

Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²
Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²
Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²

Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²

Slunečná, Bzenec

12 990 000 Kč

43 300 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²

Červený Hrádek, okres Jindřichův Hradec

7 450 000 Kč

41 389 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²

Topolová 1492, Petřvald

9 000 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1235 m²Prodej domu, pozemek 1235 m²
Prodej domu, pozemek 1235 m²
Prodej domu, pozemek 1235 m²

Prodej domu, pozemek 1235 m²

Vinařice, Vinařice

7 600 000 Kč

Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²

Kly - Lom, okres Mělník

10 490 000 Kč

52 980 Kč/m2

Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²

Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²

Dolina, Oslavany

9 890 000 Kč

93 302 Kč/m2

1...363738...177

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 458 domů